GİZLİLİK BİLDİRİMİ

  TÜKETICI HAKLARI ve GÜVENLI ALISVERIS

 

Veri Güvenligi ve Gizliligi

 

KULLANICI GÜVENLIGI VE GIZLILIGI BILDIRGESI


Tüm sistem web tabanli oldugundan kullanicilarin zahmetsizce taninmasi ve veri güvenliginin hizla onaylanabilmesi için kullanicilarin web tarayicilarina "cookie" adi verilen veriler gönderilmekte ve müsteri bilgisayarlarinda saklanan bu cookieler belli araliklarla güncellenerek optimal sistem performansi saglanmaktadir.

 

Veri Güvenligi:

Kullanicilardan derlenen tüm hassas ve kisisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarinda saklanmakta, yalnizca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanici onayi altinda ulasabilecegi bir sistemle, mevcut T.C. kanunlari ve uluslararasi kanunlar çerçevesinde kullanilmaktadir.

kullanicilardan derledigi kisisel ve hassas bilgileri kullanici onayi olmaksizin hiçbir isim altinda, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açiklamamayi, söz konusu bilgileri üçüncü sahislarla paylasmamayi ve hiçbir surette kötüye kullanmamayi taahhüt ve garanti eder.

 

Veri Paylasimi:

yukarida sözü edilen kisisel içerikli bilgiler disindaki genel kullanici bilgilerini, sundugu hizmetleri daha verimli kilmak ve müsteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amaciyla kullanabilir.

Ayrica kullanicilar onay verdikleri takdirde bu bilgiler ve ortaklari tarafindan degerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyurulari ve özel teklifler amaciyla kullanilabilir.

 

 

 

 Kredi Kartlari Güvenligi Nasil Saglanir?

 

 SSL 128 BIT sertifikali, Türkiyenin güvenilir online ödeme altyapisi Türkiye Finans E-ticaret Sanal POS sistemini kullanmaktadir. Alisveris sirasinda kullanilan kredi karti ile ilgili bilgiler siteden bagimsiz olarak SSL 128 BIT Secure 128 BIT SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile sifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulasir. Kartin kullanilabilirligi onaylandigi takdirde alisverise devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafindan görüntülenemediginden ve kaydedilmediginden, üçüncü sahislarin herhangi bir kosulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmis olur.

Kredi Karti bilgilerinizi girdiginiz sayfanin sag alt kösesinde bulunan kilit resmi bu sayfanin SSL ile sifrelendigini gösterir ve üzerine tikladiginizda sifrelemenin hangi firmaya ait oldugunu belirtir.